Breloki do kluczy – praktyczny gadżet firmowy za grosze

Szukasz dobrego gadżetu firmowego? Postaw na praktyczne drobiazgi! W tej roli świetnie sprawdzą się breloczki do kluczy, które mogą być poddane personalizacji. Co wybrać? Ile trzeba za nie zapłacić? Gdzie je kupić? Podpowiadamy!

Jakie breloki na klucze kupić?

Breloczek na klucze to gadżet, który przyda się każdemu. Sprawdzi się do przechowywania kluczy do domu czy samochodu. Dodatkowo w sprzedaży można znaleźć wiele breloczków, które nie tylko służą do przypinania kluczy.

Firmy dostarczające breloki do kluczy z usługą znakowania prezentują swoim klientom szeroką gamę wzorów do wyboru. Różnorodność powoduje, że znalezienie odpowiedniego gadżetu jest bardzo prosta.

Wśród popularnych rodzajów breloczków znajdują się:

– breloczki metalowe – mają elegancki wygląd i świetnie nadają się jako prezent firmowy
– breloczki z latarkami – dzięki nim można łatwo oświetlić przestrzeń, gdy jest ciemno
– breloczki z personalnym alarmem – po naciśnięciu wydają głośny dźwięk, poprawiają poziom bezpieczeństwa
– breloczki z otwieraczem do butelek – dzięki temu można mieć go zawsze pod ręką
– breloczki antystresowe – do zgniatania
– breloczki skórzane – wykończone skórą naturalną albo ekologiczną

Ile kosztują breloczki na klucze z logo?

Ceny za gadżety jak breloki do kluczy nie są wysokie, dlatego są one chętnie wybierane przez firmy.

Ceny prostych breloków rozpoczynają się już od 1 zł za sztukę, natomiast te wykonane z metalu czy z dodatkowymi funkcjami to wydatek około 2-5 zł za sztukę. W przypadku większych zamówień dostępne są rabaty.

Do kosztów zakupu breloczków należy też dodać koszt ich znakowania, który zależny jest od wybranej techniki, na przykład grawerunek, tłoczenie, nadruk. Znakowanie to wydatek rozpoczynający się od kilkudziesięciu groszy za nadruk za jedną sztukę breloczka.

Breloczki do kluczy – gdzie je zamówić?

Obecnie breloki do kluczy można kupować w wielu firmach zajmujących się przygotowywaniem gadżetów na zamówienie. Klienci, którzy chcą je zakupić, mogą zrobić to również w sklepach internetowych.

Aby zamówić zestaw breloków do kluczy ze znakowaniem, wystarczy wybrać firmę, przygotować projekt (niektóre firmy robią go na zamówienie), a potem wypełnić formularz zlecenia. Gotowe breloczki można otrzymać już w kilka dni.

Breloki do kluczy znajdziesz w ofercie Grawernia.pl

Kategorie