Koce dwustronne – praktyczne i efektowne

Koce dwustronne szczególnie w sezonie jesienno – zimowym są obowiązkowe w naszych domach. Wiele osób do tego zakupu podchodzi bardzo precyzyjnie choćby ze względu na fakt, iż wybór kocy jest obecnie tak duży i zróżnicowany, że naprawdę trzeba się zastanowić jaki model będzie świetnie wyglądał w naszych wnętrzach.

Koc dwustronny do nowoczesnych wnętrz

Osoby kochające błysk, nowatorskie gadżety oraz piękne, gustowne dodatki w stylu „glamour” wybiorą koce niezwykle efektowne i eleganckie. Takie modele mogą występować w kolorach złotych, srebra, czerni i bieli.

Takie koce dwustronne glamour mogą mieć również na sobie piękne dodatki i ozdoby. Frędzle, pompony, cekiny czy dżety są mile widziane jeśli chodzi o tak modne gadżety do naszych wnętrz.

Z czego powinny być wykonane dobre koce?

Najlepiej jest postawić na materiały grube, ciepłe, doskonale chroniące ciało przed zimnem, ale i pozwalające skórze swobodnie oddychać. 100% bawełna, miękkie i precyzyjnie wykończenie to wszystko ma w tym wypadku ogromne znaczenie.

Oprócz względów praktycznych, to wszystko także ma znaczenie jeśli chodzi o funkcjonalność takiego koca. Trzeba je bowiem prać i suszyć, a kiepskiej jakości materiały niestety niezwykle szybko się niszczą, rwą, zniekształcają po praniu. Tym bardziej więc warto zwrócić już przy zakupie uwagę na metkę i skład takiego koca.

Ile kosztuje porządny koc dwustronny?

I tu rozbieżności cenowe są dość duże. W popularnych sieciówkach z akcesoriami nawiązującymi do wyposażenia wnętrz można znaleźć niezwykle modne modele w cenach od około 150 zł do 400 zł. Koszt takiego kosza zależny jest właśnie od materiału, z którego został wykonany, od wzorów, które na nim są czy też od rozmiaru. Im większy koc tym zdecydowanie jego cena jest wyższa.

Poleca się kupować lepsze i droższe koce, które spokojnie posłużą swoim użytkownikom przez wiele lat, gdyż takie modele zazwyczaj bywają niezniszczalne i można je przekazywać z pokolenia na pokolenia. Warto także dodać, że im tańszy i słabszy koc, tym mniej ochroni nasze ciało przed zimnem a z czasem po prostu się zniszczy i trzeba będzie go bez wyrzutów sumienia wyrzucić. Warto więc poszukać naprawdę dobrych sklepów, które w swoim asortymencie mają najlepsze produkty.

Koce dwustronne dostępne są w ofercie vegehome.pl.

Kategorie