Praktyczny nabłyszczacz do linoleum

Szukasz skutecznego i sprawdzonego sposobu na nabłyszczenie linoleum? Chcesz cieszyć się długotrwałym połyskiem podłogi bez konieczności dodatkowego polerowania? Użyj nabłyszczacza do linoleum, który zapewnia długotrwały lśniącej i czystej podłogi. Dodatkowo zapewni ochronę przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Co to jest nabłyszczacz do linoleum?

Jest to specjalny preparat, oparty na bazie wodo rozpuszczalnych emulsjach woskowych i polimerach. Tworzy na powierzchni podłogi powłokę o wysokim połysku, która nie tylko dodaje podłodze blasku, lecz także zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie trzeba martwić się o rysy na przykład przy przesuwaniu mebli.

Płyn skutecznie zabezpiecza także przed ponownym osadzaniem się brudu, zanieczyszczeń lub kurzu. Dzięki jego zastosowaniu nie trzeba już myć podłogi tak często, jak do tej pory. Praktyczne opakowania, w których jest sprzedawany, ułatwiają dokładną aplikację preparatu na powierzchnię podłogi.

Gdzie kupić Nabłyszczacz do linoleum?

Płyn można kupić we wszystkich sieciowych sklepach budowlanych, a także w większych sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Większe opakowania najczęściej można kupić w większych hurtowniach z chemią gospodarczą.

Preparat do linoleum sprzedawany jest w opakowaniach od 500 mililitrów do 5 litrów. Oczywiście najbardziej ekonomicznie wychodzi zakup większych pojemników.

Jak stosować nabłyszczacz do linoleum?

Przed zastosowaniem nabłyszczacza do linoleum ważne jest, aby dokładnie umyć i odtłuścić z ewentualnych zabrudzeń całą podłogę.Następnie należy nanieść skoncentrowany preparat i rozprowadzić go delikatnie za pomocą szmatki lub mopa.

Niesamowite jest to, iż nie trzeba polerować naniesionego już raz płynu! Według zaleceń producenta płyn do linoleum wymaga aplikacji trzech warstw. Zapewni to deklarowane przez producenta właściwości dekoracyjno-ochronne powłoki. Należy pamiętać, aby po nałożeniu trzech warstw i przed każdym nałożeniem kolejnej warstwy, umyć podłogę zmywaczem do płynu do linoleum.

Kategorie