Jakie kabiny prysznicowe są obecnie na topie?

Osoby, które aktualnie urządzają swoje łazienki doskonale wiedzą, że wybór odpowiednich sprzętów wcale nie jest takim prostym przedsięwzięciem. W sklepach bowiem czeka na zainteresowanych tak ogromny wybór różnorodnych kabin prysznicowych, umywalek, wanien, bidetów, że naprawdę klienci często nie wiedzą, na co się zdecydować. Co więc aktualnie jest na topie?

Kabina prysznicowa z radiem

Kabiny prysznicowe doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również coraz częściej decydują się na nie właściciele pensjonatów i hoteli. Dlaczego? Solidna kabina prysznicowa bez problemu wytrzyma wiele lat i co najważniejsze zajmuje niewiele miejsca. Dodatkowo, podczas kąpieli pd prysznicem zużywa się znacznie mniej wody niż podczas kąpieli w wannie. Takie rozwiązanie jest więc ekologiczne.

Kabina prysznicowa z radiem to hit ostatnich lat. Niewielka, solidnie wykonana, elegancka kabina świetnie wygląda praktycznie w każdej łazience. Dzięki temu, że wyposażona jest w radio, każda kąpiel jest prawdziwą przyjemnością. Szczególnie fani dobrej muzyki chętnie wybierają ten model. Szybki prysznic z rana przy dobrej muzyce to spora dawka energii na cały dzień.

Jakie kabiny cieszą się także dużym zainteresowaniem?

Oprócz kabiny z radiem, klienci także chętnie kupują kabiny z hydromasażem. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie daje odrobinę luksusu w nawet niewielkiej, klimatycznej łazience. I choć z takiej funkcji zazwyczaj domownicy nie korzystają zbyt często, to trzeba przyznać, że taki prysznic jest bardzo przydatny podczas długich, zimowych wieczorów.

Warto zwrócić uwagę również na to, że klienci bez problemu mogą dopasować kabinę do swojego wnętrza. Mnóstwo modeli, które można znaleźć aktualnie w sklepach budowlanych jest naprawdę niezwykle efektownych. Designerzy oraz projektanci wnętrz polecają klientom, by ci kupowali kabiny szklane, które są nie tylko mocne, ale również ponadczasowe. Warto zainwestować w uniwersalną kolorystykę. Czerń i biel w tym przypadku jest ponadczasowa i doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu kąpielowym.

Kategorie